TAÇ MAKİNA HAKKINDA

TAÇ MAKİNA Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde 5500 m²’si kapalı olmak üzere, toplam 11.000 m² alan üzerine kurulu tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahip olduğu modern makine parkı ile, ileri üretim teknolojilerinin kullanıldığı kuruluşumuzda, balık unu ve yağı üretim tesisleri makinalarının üretimi, yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslimi balık unu ve yağı tesislerinin kurulması, çimento ve maden sanayi yedek parçaları imali ve revizyon isleri, çelik konstrüksiyon imalat, montaj, ve demontaj işleri, sıvı ve gaz yakıtlı metal ergitme ocakları, düşey ve yatay tip akaryakıt tanklar, mühendislik hizmetleri ve isteğe bağlı makine ve ekipman projelendirme ve imalatları konusunda çalışmaktadır.

Firmamiz TS EN ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli verim üreten bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.